Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-11, 19:39   #67
toplaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Dopisuję się

Dziewczyny, jesteście genialne
Zastosowałam OCM już 2 razy i już za pierwszym widziałam efekty, które były wręcz powalające Pory wyraźnie oczyszczone - jeszcze mi trochę zaskórników zostało, ale poznikały podskórne, czyli zamknięte zaskórniki. Twarz jest wyraźnie gładsza, dobrze oczyszczona, zniknęły jak ręką odjął suche skórki (efekt stosowania Atredermu 2 razy w tygodniu)
Moja twarz wygląda lepiej niż kiedykolwiek i nawet TŻ to zauważył.

Ja robię OCM na mieszance oleju rycynowego (chciałam dokładnego oczywszczenia i dałam 50%), kilkunastu kropel oleju tamanu (strasznie gęsty i nie chciało mi się go więcej wyciskać z butelki) i oliwki dla dzieci Babydream. Pomimo ze nie polecacie tej oliwki, nic innego nie miałam, ale wkrótce przyjdzie do mnie macerat brzozowy z Mazideł. Olej rycynowy kupiłam za 18 zł 100 ml w aptece, ale to taki specjalny dla celów kosmetycznych, a nie dla przeczyszczenia. Może i przepłaciłam, ale nie mieli innego u mnie w aptece. Działa super, ale następnym razem kupię chyba tańszy.

Oleje nakładam 2 razy - po drugim nałożeniu wchodzę pod prysznic. Ścieram ściereczką z mikrofibry, którą namaczam w gorącej wodzie z kranu. Nie chce mi się bawić w gotowanie wody.

Efekt jest super i zamierzam stosować nadal, tym bardziej, że wcale nie zajmuje dużo więcej czasu niż zwykłe oczyszczanie i demakijaż
toplaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując