Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 15:18   #706
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
No to może faktycznie jest coś z tym kolorem. Trefnie trafiłam z testami, bo odcień dobierałam latem, kiedy moja cera nie sprawia mi żadnych problemów i większość minerałów się sprawdza.. wystarczyło, że pory stały się bardziej aktywne i już Almond Milk ukazał swoje prawdziwe oblicze. Nałożyłam Vanilla delight i rozprowadzał się dużo przyjemniej, ale niestety wychodzi u mnie bardzo ciemno, odcina się od reszty ciała i wyglądam w nim jakoś szaro.

A tak odnośnie tych nowych pędzli, to o ile flat top wygląda pięknie, to te nowe modele jakoś tak szkarłatnie się prezentują, zwłaszcza ten jajeczkowaty kabuki.

U mnie z Vanillą Delight i Dew Kiss jest podobnie, rozprowadzają się pięknie, ale od koloru ciała się odcinają niestety. Do twarzy mi pasują (ona jest ciemniejsza, bo i wiecznie zaczerwieniona i z suchymi skórkami od kwasów), ale szczególnie przy bluzkach z dekoltem i w świetle dziennym widać, że kolor nie do końca ten, a twarz jest ciemniejsza i bardziej ziemista w porównaniu do reszty. Tylko tyle, że w sztucznym świetle wyglądają dobrze. Ogólnie do ciała pasują mi najjaśniejsze odcienie, ale co zrobić, skoro są za jasne na twarz i szyję ciężki żywot minerałomaniaczki.
Btw, Ewa, skoro już tu jesteś... Orientujesz się, w które kolory w Ecolore powinnam celować, jeśli moim najbardziej trafionym kolorem jest Creamy Natural w formule AG?
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując