Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fanta z czernią :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 21:54   #27
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Fanta z czernią :)

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Kasiu pięknie,bardzo ładny makijaż,ale kusisz tymi pigmentami i paletką
Dziękuję Basieńko Fajnie, że komuś moje malunki podobają się na tyle, by chcieć mieć kosmetyki, jakich użyłam

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
naprawdę pięknie
A ta paletka cieni... ajć marzą mi się dwie z coastal'a
zapraszamy, zapraszamy na wątek zakupowy z CS Ale ostrzegam- istnieje ryzyko, że się uzależnisz, tak jak kilka z nas no i oczywiście dziękuję

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Cathy, kolejna świetna propozycja Skarbie...
Dziękuję Ci kochana
Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
no i szkoda ze nie ma okazji by batem przylozyc a tak chcialam sie wyzyc
no jak dla mnie superancko bardzo mi sie podoba. widze ze masz te nowosc tusz maybelline, juz chcialam sie skusic ale skoro piszesz ze skleja to chyba zostane przy define a lash caluski
Noooo wiesz?? Ja ostatnio nawet na Ciebie nie krzyczę za bardzo, a Ty mnie batem chciałaś... ? A zresztą, trzeba było się wyżyć, a co A co do tuszu- to, że u mnei się nie sprawdził, nie oznacza, że Tobie nie podpasuje. W końcu każda z nas ma inne rzęsy i niektórym dziewczynom on odpowiada. Mi niestety, nie Dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Cudnie
Ojej, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż. Kobieco w nim wyglądasz.
O kurczę, tym razem bez bicia No to super Dziękuję Ci i cieszę się, że Ci się podoba (w odróżnieniu do jednego z moich poprzednich makijaży )

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba, a najbardziej policzki, na które zazwyczaj nie zwracam uwagi. Wyglądają rewelacyjnie! Nie ma za co bić
Dziękuję Ci bardzo Z tymi policzkami trochę przeholowałam, wiem Ale tak lubię te wszystie rozświetlacze i kosmetyki dające błysk, że czasem nie mogę się powstrzymać.. Zupełnie jak sroka
Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba
Cieszę się i dziękuję Ci
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując