Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mniej syfkow na twarzy :D - polecam
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-14, 19:54   #88
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: A propos tabletek

Seagirl: jeżeli bierzesz już witaminy to broń boże żebyś brała jeszcze dodatkowo skrzyp z witaminami to może tylko zaszkodzić, a co do zdrowego odżywiania się to niestety mnie na to nie stać a pewnie że bym wolała, dogadzała bym sobie ile bym tylko mogła . Łatwiej wydać 13zł na kapsułki które starczą na 50dni.
Ostatnio chodze wkurzona i to mocno bo przyszedł czas miesiączki i mnie wysypało nie wiele ale jednak i wszystko byłoby ok bo to normalne u mnie że okres przynosi ze sobą krosty ale zaczęłam stosować antykoncepcję no i klops już dawno po miesiączce a tu niedość że ani jedna krosta nie zniknęła to w dodatku przybyło mi poskórniaków jaka ja jestem wściekła !!!!! uhhh !~!!!
młoda napisała:
Jak dla mnie zdecydowanie bez roznicy jest to, w jakim opakowaniu jest skrzyp, bo porownalam rozne opakowania z tabletek ktore bralam i sklad jest podobny, zadanie to samo, a jaki producent takie opakowanie, wazne zeby zawieraly skrzyp i wit B
Poza tym dawkuj tak jak producent zaleca, zeby nie przedawkowac, co jest chyba jeszcze gorsze"

Składy są podobne to fakt ale chodzi raczej o gnębienie żołądka a nie o producenta czy kolor opakowania. Jest ogromna różnica między braniem jednej a czterech tabletek dziennie no i lepiej chyba brać skrzyp z witaminami razem w 1tbl niż osobno w dwóch zauważycie skutki dopiero po dłuższym czasie stosowania ale wtedy będzie już za późno bo żołądek będzie zniszczony.
no i dawkowanie koniecznie według zaleceń producenta bo jeżeli zmniejszysz do 1tbl dziennie a na opakowaniu napisane jest że 4 to raczej będzie mizerne albo w ogóle nie będzie żadnego działania
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując