Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 12:21   #3740
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nałozyłam ta superrozjasniajaca w formie balejazu na włoski ale nie na odrosty. Potrzymam 10 minut i połoze na reszte włosów, zobaczymy co wyjdzie..

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

chociaz tam na pudel napisali, ze na włosy zdekoloryzowane nakładamy najpierw na odrost a potem na reszte bo zdekoloryzowane wyjda jasniejsze.. :|ale ja robie na odwrót.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

na razie nie widze aby działo się cos szczególnego, ale minęło 15 minut. Zaraz nałoze od nasady i potrzymam kolejne 10-15 minut i zmywam. Ogarne nozyczkami troszke koncówki i zobaczymy. Ale jakos nawet stresa nie mam juz.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

wyszło wyyyszło!!!! jest pięknie!!! jestem suuuper zadowolona!!! potem wrzuce fotke, ale kolor jest lśniacy karmelowy blond!!!! juz nie jestem rudawa!!!!!!! jupi!!! odrosty troszenke jasniejsze, ale to sie stonuje przy nast farbowaniu. Włosy nie sa wcale zniszczone. Ale się ciesze. Moja metamorfoza dokonana!!!!
superzmotywowałaś mnieale już nie łapie,użyłaś rozjaśniacza Delii czy jakiejś farby rozjaśniającej??wklej fotki koniecznie))
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora