Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tatuaż - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-08, 14:07   #349
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Tatuaż - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta1992 Pokaż wiadomość
Nad tym tatuażem zastanawiam się już od roku. Kasę mam, bo zarobiłam w wakacje. A zależy mi na tym tatuażu, ponieważ chcę aby zobaczyła go osoba, której niebawem już tu nie będzie i ten tatuaż jest właśnie dla tej osoby.
żartujesz, że to jest powód do zrobienia sobie tatuażu na całe życie...

ja też przed 18tką zrobiłam sobie, wtedy śliczny, oryginalny itd tatuaż, rewelacja wręcz.
dziś po paru latach szukam metody, by go usunąć bez pozostawienia blizny..
niestety, jego rozmiary są spore i póki co nie da się go tak usunąć

zastanów się! ja wiem, że jak się planuje, to się nawet nie zakłada, że kiedyś pomysł może się "odwidzieć" - szkoda. bo wtedy jest już za późno. i nie dość, że trzeba się "męczyć" z rysunkiem, to koszt usunięcia i ból temu towarzyszący jest znacznie wyższy..
ja swój tatuaż planowałam ze 3 lata.. sama sobie kombinowałam rysunki, co bym chciała mieć itd.
a teraz niestety, zmieniłam zdanie, tatuaże spowszedniały, wszyscy wokół je mają. i na mnie samej już mi się nie podoba. nie muszę się tak upiększać, dziś już to wiem

dlatego napiszę jeszcze raz - zastanów się, czy w ogóle warto - nawet nie dla siebie chcesz to zrobić, tylko dla kogoś.. może i masz jakieś ważne powodu ku temu, ale moim zdaniem to są powody teraz, a za 10 lat one mocno zbladną..
(miej kogoś w serduszku, nie na nodze czy gdzie tam )

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2009-10-08 o 14:08
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując