Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-22, 17:21   #13
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

O, i ja się załapię na pierwszą stronę części trzeciej

I podaję skład tego olejku Pevonii, bo było takie pytanie:
Hazel Nut Oil, Sandalwood Oil, Mandarin Orange Oil, Grapefrut Peel Oil, Tocopherol.

Jak widać skład jest czysty. Ja kupiłam go za 89 zł / 15 ml na allegro, ale można też znaleźć w sklepach internetowych (ale tych z górnej półki, nie z kosmetykami naturalnymi). Na moje oko wystarczy spokojnie na trzy miesiące.

A, no i muszę jeszcze bez bicia się przyznać, że z braku laku nałożyłam dziś trio Anne Marie Borlind (żel-tonik-krem) dzisiaj rano i kurcze on świetnie nawilża cały dzień (linia puryfing). Wcześniej strasznie zjechałam te kosmetyki za to, że rozszerzają pory i w ogóle, a może to była zasługa innego kremu, którego wtedy jeszcze używałam albo innego olejku ... tak więc dałam drugą szansę AMB


No i znowu dostepne są kosmetyki Trilogy - kuszą mnie te kremy strasznie, ale trochę drogo, żeby spróbować.

Aha i jeszcze pytanko dot. rosmana - czy w PL dostępna jest już seria miętowa ? Bo ktoś zgłosił do KWC a nigdzie u nas nie widziałam

I jeszcze pytanko: czy warto kupić żel i maskę oczyszczającą Sanoflore przeciw niedoskonałościom - bo się czaję i mogę nie wytrzymać
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-11-22 o 17:23
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora