Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 17:38   #4017
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cześć

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jestem juz
wrzucam zdjęcia po poprawce londa pół na pół (świetlany blond + perłowy blond)
1-3 przed czyli po welku 12/0 i po poprawce szlachetną perłą z joaski
4-6 po londach
jestem bardzo zadowolona
bardzo ladnie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a o co w tym chodzi ,jakie mialabys zadanie?
wlasnie do konca nie wiem ale jeszcze nie dzwonila do mnie, moze sie rozmysli
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

pojechałam na uczelnie,a zajęcia odwołane

Dziwi mnie to,co ostatnio dzieje się z wizażem... teraz powinni zablokować wszystkie użytkowniczki, które w podpisie mają link do bloga nie wiem co im nasza Bunny zrobiła tylu osobom pomogła i to całkowicie za darmo... i taka nagroda
prawda? tym bardziej ze watek o wlosach blond jest na podforum 'pytania do fryzjerki'
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane zdjęcia płaszczyka
Sorki za papucie
sliczny plaszczyk
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hej pacze pacze i co widzę ? że tż musiał skasować moje zdjęcia włosów mam jedno jedyne, ale robione kamerką zzzz lapka w świetle dziennym dziejsze nieuczesanie.


bardzo mi się połamały włosy od prostowania
jasniutko bardzo ladnie
ja tez prostuje raz na miesiac, czasami raz na dwa miesiace, a w kondycji nie widze roznicy
i tak jak Princesska napisala...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wiesz nie każdemu wszystko służy... ja też odnoszę podobne wrażenie kiedyś farbowałam włosy, prostowałam, kupowałam byle jaką odżywkę i szampon i moje włosy wyglądały sto razy lepiej niż teraz kiedy biorę suplementy, olejuję, nakładam maski, odżywki i nie jakieś gówniane tylko dobre składowo
moje włosy lubią silikony i ostatnio to zauważyłam i wole ich używać, niż odżywek bez silikonów,po których mam puch na głowie.
Może kup jakieś profesjonalne kosmetyki np. tego Loreala absolut repair, z tego co czytałam są naprawde silne i działają
Od prostowania raz na miesiąc też nie powinny Ci się włosy zniszczyć niewiadomo jak...
tez moje wlosy wygladaly lepiej kiedys, kiedy kupowalam zwykly szampon zwykla odzywke, i mialam tych produktow po jednej sztuce
nie wiem czemu tak, ale tak jest
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jestem po fryzjerze z Alfaparfem

Pani zrobiła mi refleksy w kolorze moich odrostów .

Ciekawe ile mi sie kolor utrzyma na głowie.... w sumie chciałam mniej refleksów ale pani kazała mi zaufać...

za 2- 2.5 miesiąca mam przyjść na odrosty blond a narazie mam troche przyciemnione że nie będzie odrost sie w oczy rzucał.
noo elegancko

faktycznie, watek umiera

ja generalnie weekend mialam zajety, dzisiaj bylam na uczelni, w dlugiem okienku (6h) u babci, przespalam sie troche nic ciekawego
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora