Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-31, 09:13   #233
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Zachęcona waszymi opiniami o hybrydach cosmetics zone, również je zamówiłam (na użytek domowy ). W innej hurtowni dokupiłam resztę sprzętu i dzisiaj zrobiłam sobie swój pierwszy manicure hybrydowy

Zamówiłam kolorek 009 - ciemna czerwień - tym zrobiłam sobie mani i pedi - bardzo mi się podoba
001 - róż do frencha - tym zrobiłam mamie mani (bez białych końcówek). Też super
042 - podobał mi się na zdjęciach, ale z braku wolnych paznokci nie zeswatchowałam. Przyjdzie na niego kolej za tydzień

Lakiery rozprowadzały się bardzo dobrze i pięknie błyszczą. Zobaczymy jak z trwałością. Jestem również pozytywnie zaskoczona szybkością wysyłki - klikałam w poniedziałek rano i dziś już paczka była u mnie. Szkoda tylko, że CZ nie oferuje przesyłki PP.

Enia, jakie masz kolorki?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



Ja kupiłam 36W najtańszą jaka była na All

Mnie właśnie ostatnio wkurzyła ta firma - specjalnie zamówiłam na allegro, żeby móc wybrać przesyłkę pocztą (mam super listonosza, z którym się mogę umówić na odbiór przesyłki o której godzinie mi pasuje) i oczywiście nie wysłali pocztą tylko kurierem a ja nie znoszę tych sfochowanych kurierów co się zachowują jakby pracowali za karę i mają pretensje, że o 14 nikogo nie ma w domu... Na przesyłkę czekałam prawie tydzień - zapłaciłam we wtorek a przesyłkę miałam dopiero w poniedziałek a potrzebowałam lakiery na weekend... Rozumiem, że sezon urlopowy itd. ale skoro piszą w aukcji że czas realizacji to 2 dni to powinni się tego trzymać albo od razu pisać, że niestety przesyłka się opóźni.
Gdyby nie to, że lubię ich produkty to już bym nigdy więcej nic nie zamówiła.
alb jest offline Zgłoś do moderatora