Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 10:32   #1168
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ciezka sprawa z takim doradzaniem poniewaz to Ty musisz wiedziec co Cie ewentualnie zapycha
Moim faworytem jest Antek Creme Fondate i Iwostin ale nie jestem za bardzo obiektywna bo Biodermy nie lubie-jakos wogole mi nie podchodzi nic z oferty od nich.Tak w skrocie na czarno wrzucilam potencjalne zapychacze,na czerowno jest alkohol ktory juz wogole dyskwalifikuje dla mnie filtr.
dziękuję Ci widać BioDerma byłaby najlepsza jeśli chodzi o brak zapychania, ale cholercia, tylko SPF30? Mam już fluid z Oriflame z SPF30, ten nowy, 'kieszonkowy', też fotostabilny, więc chciałam coś silniejszego na dni kiedy będę typowo leżała plackiem na plaży. Chyba się zdecyduję na Iwostin, dużo dobrych opinii jest. Nie jestem pewna, czy nie zapycha mnie Isopropyl Palmitate. Muszę sprawdzic kremy które teraz używam. W każdym razie dziekuję Ci, i przepraszam, że tak ciągle męczę tymi filtrami. Nie chcę po prostu wrócić z jakimiś plamami na twarzy z tej Hiszpanii
OT - czy ty studiujesz jakąś dermatologię czy biochemię, że jesteś takim guru w sprawie składów, czy to raczej hobby? Pytam z czystej ciekawości
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora