Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolor włosów mam wybrać ??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 19:54   #20
Barbara MakeUp
Przyczajenie
 
Avatar Barbara MakeUp
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki kolor włosów mam wybrać ??

Witam,
ładnemu we wszystkim ładnie jak to mówią Ale skoro już myślisz nad zmianą koloru włosów to propozycje blondu WhiteCherry będą korzystniejsze niż obecny odcień. Osobiście uważam, że kolor, który widać na Twoim zdjęciu prezentuje się dość sztucznie. Ciemniejsze, średnie blondy, pszeniczne, miodowe ich odcienie - jak coś. Z brązów chłodnych piękne są odcienie kamienne, ciemnej czekolady, ale czy będzie Ci w nich dobrze? Warto by się poddać analizie kolorystycznej u kogoś sprawdzonego by potem nie żałować. Właściwie dobrany kolor powinien dodać cerze blasku, podkreślić kolor oczu
Jeśli blondy Ci się znudziły na tyle, że ich ciemniejsze odcienie Cię nie usatysfakcjonują i myślisz o drastycznej zmianie, ale analizę kolorystyczną odpuścisz to może warto w sklepie ze sztucznym włosiem tj.peruki, treski tudzież inne mniej, bardziej sztuczne włosiska poprzymierzać, ocenić w lustrze w jakim kolorze Twoja uroda zyskuje ?
Pozdrawiam, trafnych wyborów i zabawy z lookiem życzę. Młoda jesteś, eksperymentuj W końcu włosy nie zęby ;-)
Najlepszego
__________________
Pozdrawiam ,
Barbara Jonecko

~ Moja praca moją pasją ~
Barbara MakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując