Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-26, 22:11   #1278
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ashkali Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, jesteście nieocenione Macie rację, najpierw spróbuję w domu z kwasami, a w ostateczności, gdyby nic nie chciało 'ruszyć' tych plam, to po prostu zainwestuję w dermatologa.

Nie wiedziałam, że Skinoren jest na przebarwienia, kiedyś nakładałam go na krostki. Pamiętam, że bardzo piekł i schodziła po nim płatami skóra, co akurat przyda się moim plamom

Właśnie poklikałam na Allegro, i tak się zastanawiam, w jakim stężeniu kupić ten kwas? Czy używając kwasu o wysokim stężeniu, 70%, jest możliwość poparzenia się? Czy taki kwas nakłada się tak po prostu na wacik i przemywa plamy i czy potem trzeba go później zmyć? Wstyd, zadaję podstawowe pytania - ciemna baba w tych sprawach jestem, mistrzowsko mi za to wychodzi robienie sobie krzywdy na każdym kroku

Rozumiem, że oprócz kwasów radzicie też peelingować przebarwienia? Może być zwykły peeling gruboziarnisty z drogerii?

Jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc. Dzięki Waszym radom, odzyskałam nadzieję, że kiedyś nadejdzie ten piękny dzień, w którym pozbędę się tych skurczybyków
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując