Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-29, 14:58   #5021
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cholera, o tej slyszalas zle opinie? Ja same dobre widzialam, ale z Twojego opisu pasuje, ze to ta.
http://www.nailharmonyuk.co.uk/produ...-hard-gels.htm

To ja juz zupelnie nie wiem co zrobic.
moge wziac te podlinkowana wczesniej RCM, gdybym wiedziala, ze jest OK to bym wziela, ale prawie nie ma o niej nigdzie opinii. W tym momencie w zasadzie jestem skazana albo na RCM, albo MelodySusie albo jakiegos zupelnego no name, a na to sie nie zdecyduje.
Te MelodySusie wygladaja niezle i opinie sa dobre, ale marka zupelnie do mnie nie przemawia.

Cytat:
Nie znam tych kobiet. Wiem tylko, że lampy są całkiem niezłe z polecenia. Moja koleżanka (z którą czasem współpracuję) kupiła sobie ich lampę po tym jak roztrzaskała harmony i bardzo sobie chwali. Z resztą ta dziewczyna z bloga sprawdza czy te lampy utwardzają dobrze produkty. Jeżeli produkt jest prawidłowo utwardzony to proces polimeryzacji został zainicjowany więc lampa wytwarza światło, które pokrywa się częściowo z zakresem, w którym polimeryzuje dany lakier.
A, wlasnie mialam o tym napisac - ze jesli wyglada na utwardzone to dlugosc fali musi chyba byc OK.

W takim razie moze taka kupie, bo juz nie wiem co zrobic, ta RCM niby powinna byc ok, ale opinii praktycznie zero.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-08-29 o 15:09
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora