Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 10:31   #2520
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza Bóg zapłać dobra kobieto .Niech ten dobry uczynek wróci do ciebie ze zdwojoną siłą (ale patetycznie zabrzmiało ) Grunt to dorze się ożenić

Masima skoro puderek już w drodze to dawaj swój adresik jak będę miała dobry humor może wyslę ci szczyptę tego cudka Mam nadzieję ,że na poczcie nie pomyslą,że to jakieś prochy

Ivonako dome umawiała się ze mną na cosmelanienie a tymczasem wyjdzie tak,że wymarze sie z tobą

Dome kobieto ty musisz wreszcie wypocząć i porządnie się wyspać !!! Dokładnie wiem jak to jest.Ja tez chcialam być kiedys doskonała i skończyło się to jeszcze mnie spektakularnie niż u ciebie bo zemdlałam siedząc na sedesie .To dopiero kicha Potem TŻ nosił mnie na rękach do łazienki i musiał myć Trochę więcej egoizmu koleżanko bo musi starczyć ci jeszcze sił na wnuki


Odebrałam wczoraj mój nowy słoiczek cosmelanu Telepałam się po całej Wa-wie i stałam w gigantycznych korkach .Mam wrażenie ,ze Wa-wa jest cała jednym wielkim korkiem Nie mogłabym tam zyć tfffffuuu


LidiaM piękna kobieta,piekne zdjęcia !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora