Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-22, 19:00   #3043
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
No to chust, jutro je oddam i szukam innych. Koleżanka bedzie zadowolona bo chciała te czarne, to niech je bierze.
Ja to chciałam takie same szybki nawiercane, bez jakichkolwiek oprawek z dołu czy z góry. No i dobrze szukam dalej.
Jeeeeeeeeeeeeeeej, jak mnie sie ten net muli dzisiaj no, wrrrrrrrrrrrrrr!!!

Ivcia, takie Brille z samą żylka (chyba masz takie na zdjęciu w sweterku) to chyba są najlepsze. I lekkie. Ja sama nosze okulary tylko do łóżka)), bo przez to że nosi się teraz wąskie szkła, to patrzenie w dól, zwłąszcza na klawiature mnie wkurza, bo mi sie punkt widzenia rozbija na dwa obrazy. Poza tym przy oprawkach np. z pełnym trójkątnym uszydłem tez trzeba sie przyzwyczaić, ze ma sie klapki na oczach i sie na boki człowiek porozglądac swobodnie nie moze - a czasem by chciał - na jakis ciekawy obiekt)))))))))
Ponadto, takie z zyłką dodają delikatności, są takie subtelne (nie wiem na ile trwałe w użytkowaniu), no i wydaje mi sie, że przy Twoim ksztalcie twarzy -najlepsze byłyby nie kanciaste prostokąty (nie takie prostą krechą narysowane), tylko najkorzystniej byłoby Ci w takich z lekko zaokrąglonymi rogami.
EEEEeeeeee, troche nabełkotałam, ale może zrozumiesz....))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora