Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 07:40   #37
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40766019]Dzwonilam do Kokai. Pani powiedziala, ze perfumeria-kokai jest z nimi zwiazana. Byla zdziwiona, ze udalo mi sie na stronie zrobic zakupy. Stwierdzila, ze strona jest od lat wylaczona i sklepu nie ma . Zdziwila sie, ze wyslalam przelew i bank pobral kase. Stwierdzila, ze konto bankowe rowniez jest od lat zamkniete. Na moja uwage, ze pieniadze zostaly z konta zabrane nie wiedziala, co powiedziec. Zapytalam jak moge odzyskac kase z ich rzekomo zamknietego konta. Pani nie wiedziala.

Podsumowujac: mega bajzel i nieprofesjonalne podejscie. Nigdy nic juz nie kupie w Kokai.[/QUOTE]

a nie wrocily pieniadze na konto ?
jesli nie to musisz isc do swojego banku i tam wyjasnic sprawe ,bo prawdopodobnie te pieniadze wisza
tez tak mialam przez swoja nieuwage i gapiostwo ,ze wplacilam pieniadze do sklepu fryzjerskiego na zamkniete konto i o dziwo poszly(a przelew robilam tradycyjny) kiedy sie po paru dniach upomnialam o przesylke okazalo sie ,ze to nie te konto.Poszlam do swojego banku z kopia przelewu i pani sie tym zajeła ,sprawdzila , podzwonila i pieniadze wrocily do mnie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora