Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokoj dla naszego niemowlaka:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-31, 14:48   #29
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje za sugestie myslelismy o tym zielonym dywanie z rozowymi kwiatami, bo skoro wszystko wokol jest rozowe to niech dywan bedzie zielony jako ten dodatek
co do kwiatow i szablonu - pomyslalam, ze postawie komode na 2 ciemnej scianie i z niej beda wyrastac jakby kwiaty (chyba gdzies sweetish wklejala takie zdjecie). Nie myslelismy o dekoracji sufitu oprocz jakiejs lampki nad lozeczkiem lub nad komoda miedzy szablonowymi kwiatami chcialabym powiesic tez lampke (tego rozowego kwiatka), nie wiem czy to dobry pomysl?
Czy na komode pasowalyby jakies naklejki? zeby ze zwyklej komody zrobic komode dziecieca na ten najmlodszy okres? na lozeczku jest wyzlobiony mis wiec moze i na komodzie z tymi misiami cos zrobic? sama nie wiem.
Cytat:
Bardzo sie ciesze, ze tak mi pomagacie szczegolnie Ty sweetish. Btw reszta naszego mieszkania jest nadal niewykonczona nie ma zaslon, ozdob, obrazow - nie mam pojecia jak zamknac w calosc wszystko
a ja Ci chętnie pomogę, nie bój nic...

Z tym dekorowaniem komody dobry pomysł, zwłaszcza z misiami, skoro mis pojawia sie tez na łóżeczku. Uwazaj tylko, zeby nie przedobrzyć.
Proponowałabym po zakupie mebli, łóżeczka, powieszeniu firan(chyba makaroniki maja byc jak pamietam) wkleic tu zdjęcie już umeblowanego pokoiku i wtedy pomyślimy... Będzie łatwiej...
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując