Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-13, 07:25   #293
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Dziękuję
Hmm, wydaje mi się, że pasowały pasowały, chociaż ja i znajomość doboru kolorów to wiesz

Hmm, i nie trzeba nic przycinać po bokach i na łuku? To może faktycznie są lepsze


Też mam mani- na serdecznym i środkowym jest ombre, ale kiepsko widać :/
każdy ma jakieś swoje widzimisię z tym, że ja tylko po foto oceniam, więc wiesz

no ja nie musiałam

urocze kropy!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wrzucam moje bidoki trochę podrosły mam nadzieję, że tak już zostanie (odpukać). Ostatnio mam faze na same nudziaki i pastele tak też po nudziaku i syrence w wersji hybrydowej (z racji wesela, a przy zwykłym mani po dwóch próbach odpuściłam oba mega zbąblowały), nadszedł czas na pudrowy róż i mgiełkę wibo. Syrenka może to to nie jest ale efekt przynajmniej na tym różu przypadł mi do gustu, cosik się błyska ale niezbyt nachalnie
Postanowiłam zmienić bazę wcześniej używałam czarnej GR niby mi szkody nie wyrządziła ale lepiej dmuchać na zimne i po dwóch buteleczkach, padło na wersje wygładzającą zobaczymy jak się sprawdzi
bidoki? nie żartuj śliczny kształt, ja bym więcej nie zapuszczała maniek też super. A co do tej bazy to w roli bazy u mnie sprawdzała się super, choć wiadomo to nie odżywka, więc w tym względzie chyba cudów nie robi.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam

1. Fajnie mi się nosił te neonki, aż raziły po oczach i świeciły w UV w klubie
2. Obecne, naklejki wodne+cyrkonie- czyli mój debiut

a mi się oba podobają

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61354521]

Mani mam, powracam! przepraszam za skórkę na serdecznym - to była ta buba już ładnie zagojona, co ostatnio sobie zrobiłam, a wczoraj bluecross wyżarł mi to od nowa
[/QUOTE]

skórka ał ał, ale mani śliczny

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam mani, na blogu też jest. Stemple ciągle nie są idealne
może nie idealne, ale bardzo lubię takie połączenia i tak

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie ostatnia hybryda na długi czas chyba tzn. dopóki nie kupię nowej lampy od piątku noszę zwykły lakier i już mam pościerane końcówki, czy jestem poirytowana? tak, jestem ale jest szansa, że będę częściej teraz paznokcie pokazywać.
Semilac - Sleeping Beauty
kolor czadowy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując