Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - długoDYSTANSTOWIEC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-21, 06:57   #2
88natalia
Rozeznanie
 
Avatar 88natalia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 565
Dot.: długoDYSTANSTOWIEC

Skąd ja to znam... z tym że u mnie jest tak, że jak ktoś mnie naprawde dobrze nie pozna a szczególnie facet to odbiera mnie niekiedy za spokojną... nie, nie jestem typem cichej wody wręcz przeciwnie. Najgorsze jest to jak się słyszy bardzo często od płci przeciwnej że jestem niedostepna, a ostatnio nawet że zimna i wyrachowana rewelacja... mam tego świadomość fakt i wiem że w ten sposob do niczego nie dojde ale z drugiej strony... przecież mógłby troche wysiłku i czasu też poświęcić w lepsze poznanie jeśli widzi z mojej strony zainteresowanie... tak się składa że mam właśnie mega doła przez pewnego Pana który 2 dni temu mi napisał że poznał kogoś i nie chce na 2 fronty działać... zabalało jak cholera i najlepsze jest to że nie do konca wierze że chodzi o inna... biorę pod uwage tez to że właśnie o ten mój dystans chodziło i brak otwarcia... za mało rozmów z mojej strony ;/ ehh za bardzo chciałam najwidoczniej... niestety leku na przełamanie dystansu nie znam... dla mnie to taka tarcza obronna chroniąca zbyt miekkie serce
__________________
Where words fail music speaks...










09.04.2008 [*]...
88natalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując