Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 14:52   #25
kaskawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie

Dot.: Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie
Witam miłe Panie.Mogę się podzielić moją skromną opinią.Byłam tam już dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak już ktoś napisał nie stanowi problemu do tańca.Jedzenie na obu weselach było bardzo dobre.Wiem że na obydwu weselach gotowała ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze też.Nie mogę jednak się wypowiedzieć na temat tej drugiej bo nigdy nie miałam (nie) przjemności spożywać dań przez nią serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesuję dlatego że swoje wesele też zamierzam tam zorganizować.Będę bacznie obserwować Wasze opinie i jak będzie taka potrzeba odpowiadać na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina

to jest chyba Pani wypowiedz prawda? więc nie rozumiem Pani zdziwienia z mojej wypowiedzi, tym bardziej że Pani sama chce wyprawić tam swoje wesele. Poza tym proszę nauczyć się czytać tekst ze zrozumiem lub wysilić się troszkę i przeczytać go dokładnie, ponieważ nie było tam słowa o atmosferze w toalecie ale skoro tak Pani chce bo już w myślach Pani sobie ją dokłada to ok- była intymna. Dziwi mnie różnica między tą wypowiedzią którą zacytowałam a wypowiedzią którą skomentowała Pani moje słowa... Czyżby jakiś żal do kogoś o coś? Bo to brzmi jakby ktoś Panią tam uraził.. diametralnie różne zdania w tej samej kwestii, więc ten pomysł z tym że ktoś mi zapłacił żebym pisała dobrze można obrócić na Pani niekorzyść- może Pani ktoś zapłacił żeby pisała Pani źle? Są różne gusta, ja wypowiedziałam się w swoim imieniu, ale skoro Pani tak często tam bywa i ciągle daje się Pani zapraszać i z własnej woli poszła tam Pani na sylwestra to nie może i dla Pani być tam tak źle jak Pani pisze. Pozdrawiam Katarzyna
kaskawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując