Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 10:18   #488
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Dziękuję za wszystkie rady Na pewno skorzystam.
Tylko teraz nie wiem czy wziąć ultramarynę czy zieleń chromową bo mój kolor skóry to coś jak brzoskwinia łamana przez oliwkę + pokwasowe wybladzenie. Już mi bliżej do arabów niż do arystokratycznych błękitnych bladolicych .
Pomedytuję nad kolornikiem i na pewno coś dobiorę

edit:
Cytat:
Podstawowymi i najpopularniejszymi tlenkami są czerń żelazowa, czerwień żelazowa oraz żółcień żelazowa pozwalające, po dodaniu odpowiedniej ilości dwutlenku tytanu, osiągnąć dowolny odcień cielisty.
I rzeczywiście jak spojrzeć w INCI to wszystkie te odcienie pośrednie to mieszanka żółtego, czerwonego i czarnego.
Czarny mi się nie widzi więc wezmę któryś z ciemniejszych brązów.
Do tego zieleń chromową bo czuję, że może się przydać a nawet jeśli przeczucie mnie myli to zielony dobrze prezentuje się na moich powiekach .
Ciężko mi dostrzec choćby nikły cień błękitu w mojej skórze a do tego niebieski to najgorzej prezentujący się u mnie kolor na powiekach, unikam go jak ognia .
Żółcień z ultramaryna i tak suma sumarum będzie bardziej lub mniej zielona więc i tak czego nie wezmę to będzie ok.
To lecę zamawiać

Edytowane przez Dronf
Czas edycji: 2010-04-08 o 10:38
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując