Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-12, 14:44   #2601
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No muszę je cytryna potraktować...
Oby, bo naprawdę są obrzydliwe.
To ja znowu się powtórzę i zachwalę w tej kwestii Regenerum Rozjaśniło mi pazury ZDECYDOWANIE. Wiem, że na KWC były różne opinie - że rozjaśnia bardzo a u innych z kolei kompletnie - zawsze warto spróbować Cytryna na pewno też pomoże

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
nom też tak pomyślałam... chyba będę musiała zmienić odżywkę... Aczkolwiek obawiam się, żę to właśnie przez top... nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się coś takiego.. a teraz już 2 raz..

Ja mam zbyt wypukłe paznokcie do owalnych pazurów i wyglądają niespejalnie.. Jednak moją miłość to kwadraty...

Wrzucam moje dzisiejsze.. środkowy jest zdecydowanie krótszy ale jest to efekt mojej przygody ze schodami xD

zapuszczam i wracam do starego kształtu

No własnie ja też z opisu spodziewałam się kiepsko wyglądających pazurów ale jestem pod wrażeniem bo wyglądają na prawdę fajnie przynajmniej na zdjęciu. No ale to Ty musisz czuć się dobrze w nich.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Pomalowałam pazury OPI... nie dość że rozprowadzał się fatalnie na odżywce to jeszcze kolor okazał się być straaaaasznie smutny. Na zewnątrz też dość szaro i pada śnieg więc zmyłam odrazu ! Kurcze szkoda bo teraz wiem, że ten kolor nie będzie często królował na moich pazurach
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora