Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapach skutecznie odstraszający koty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-30, 14:45   #10
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: zapach skutecznie odstraszający koty

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Mieszkam pięć lat i nic się nie dzieje, balkon jest zabezpieczony lecz nie od strony sąsiadów, tam ściana jest łączona. Nie da się ułożyć kota? Koty są bardzo pojęte a zwłaszcza Maine Coon'y. Każdego zwierzaka da się ułożyć. Widocznie nie potrafisz nauczyć prostych komend swojego dachowca... po raz kolejny powtarzam, chodzi o nie odwiedzanie sąsiadów, nie mam problemu z wchodzeniem na balustradę. Z zabawą z muchą może mieć problem młody kotek, a nie stateczny kastrat....

PS. Znam osobiście przemiłą właścicielkę Angory z 7 piętra z totalnie nie zabezpieczonymi oknami i co???
Akurat Monika też ma rasowego kota. Myślisz, że przycwaniaczysz mówiąc, że masz Maine Coona?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Kot nie jest taki głupi, by od razu z niego skakać w dół, jeżeli to cię pocieszy.

Nie mieszkam w bloku, ale mam wysoko balkon, miałam kiedyś ciążarną kocicę która właśnie na balkonie uwielbiała wygrzewać się w słońcu, na barierki się nigdy nie wspinała, po wykoceniu też wróciła na balkon, sama beż żadnej zachęty, to jej ulubione miejsce było.
Ale może mu się zdarzyć, że się poślizgnie lub w ferworze zabawy spadnie.
Przykro mi to czytać, ale wasza postawa jest zwyczajnie nieodpowiedzialna i głupia
Spytajcie swoich weterynarzy ile połamanych kotów leczył... A ile uspił...

Polecam poczytać np. to: http://www.koty.pl/porady/art87,zabe...-balkonow.html

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2013-08-30 o 14:49
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując