Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 08:40   #1452
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ombre

Cytat:
Napisane przez potworasek Pokaż wiadomość
Witam : )
ostatnio zastanawiałam się nad zrobieniem sobie tzw. Ombre Włosy mam farbowane na taki zwykły średni brąz . Jednakże obawiam się, że się zrobią rude..jak już miałabym się za to brać, to chyba bym użyła loreal wild ombre http://www.vanityandbeyond.com/ebay/...re.jpg...robił ktoś jeśli tak to jaki numer tej oto farby polecacie ? ( jest kilka w zależności od intensywności rozjaśniania ) i jakie efekty zastanawiam się też, czy nie zniszczy mi to bardzo końcówek, ale miałam zamiar i tak je podciąć, więc może po rozjaśnianiu to zrobię
Zależy jaki kolor chcesz uzyskać na rozjaśnionych końcówkach. Generalnie jeśli schodzi się do blondu to ZAWSZE kolor przechodzi przez rudy a potem żółty.
Powinnaś rozjaśnić włosy do takiego żółtawego blondu a potem, po wysuszeniu nałożyć odpowiednią farbę. Jeśli chcesz tylko niewiele jaśniejsze końcówki to może coś w blondzie na poziomie 9, a jeśli jasny blond to użyłabym Joanna gołębi popiel do stonowania koloru.
Rozjaśniacz zawsze niszczy włosy. Najzdrowiej dla włosów byłby rozjaśnianie etapami i dodanie łyżki odżywki do rozjaśniacza.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując