Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy sercowe...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-20, 17:28   #18
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Problemy sercowe...

Przykre że ludzie tak się sobą bawią.Bądz szczera sama ze sobą.Piszesz że jest dobrze i On Cię doskonale rozumie.Jest nie tylko chłopakiem,narzeczonym ale też przyjacielem.Czasem myślę że miłość od tego powinna się zacząc.Bo wielkie porywy serca są krótkotrwałe a przyjazń pozostaje na zawsze.I nawet kiedy miłośc się wypala lub blednie z czasem to wyraża się właśnie w taki sposób.Przywiązaniem,zauf aniem i szacunkiem.Pewnością że ta druga osoba jest i będzie z Tobą nie tylko wtedy kiedy jest dobrze ale też wtedy kiedy wszystko jest złe.Bardziej cenię sobie spokojną stabilizację niz niepewność jutra.I nic mnie tak nie przeraża jak nieczyste intencje.Jesteś okrutna uważając jego wygląd i zawód za powód do zerwania.Myślę że jak najszybsze wyjaśnienie sobie wszystkiego bedzie najlepszym rozwiązaniem.Szczerośc pewnie zaboli,zwłaszcza Jego.Ale myślę że kiedyś będzie Ci wdzięczny za to że nie zmarnowałaś mu życia.Moj mama miała kiedyś w czasch młodości taką koleżankę jak Ty.odrzuciła chłopaka zakochanego w niej bez pamięci tylko dlatego że miał krótszą jedną nogę i delikatnie utykał.Powiedziała że nie będzie mogła z nim tańczyć.Dziś,30 lat pózniej......Ma 5 dzieci.Wszystkie rozjechały sie po kraju albo są za granicą. A Ona tkwi przy boku tego który od czasu ślubu nie zabrał jej nawet do kina o tańcach nie wspominając.Ona tańczy tak jak jej zagra pan mąż.Nawet z obrotami jak jej porządnie przyłoży i ja obróci.A tamten odrzucony cóż...ożenił się szczęśliwie.A że jest człowiekiem pracowitym choć prostym dorobił się pokaznego majątku i ......zoperował noge.W ubiegłym roku był na tym samym balu sylwestrowym na którym i ja byłam.Tańczył do białego rana.Aha....jest włascicielem firmy budowlanej.Jednej z większych w naszym regionie.
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując