Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ProFumum Roma Arso 7,6/1 ml + ewentualnie Dark Aoud Montale
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 21:17   #138
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: ProFumum Roma Arso 7,6/1 ml + ewentualnie Dark Aoud Montale

Jestem, wróciłam.
Przepraszam za milczenie - nie mogłam zalogować się na Wizażu, ale Wasze meldunki czytałam i jestem bardzo wdzięczna za wieści o dotarciu paczek.


Cytat:
Napisane przez felangel Pokaż wiadomość
ok.....i mam flaszki.. . Bardzo dziękuję
Teraz zapraszam na spotkanie. Dwa najbliższe weekendy mam zawalone po sufit, ale potem może uda mi się jakiś wygospodarować.

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Dostałam paczuszkę, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Jaspersen Pokaż wiadomość
Paczuszka dotarła! Ślicznie dziękuję!
Idę testować...
Miłych testów... pewnie już za późno.
Cytat:
Napisane przez RenWier Pokaż wiadomość
Moja odlewencja też już umnie! Zapodałam sobie jeden psik (co w moim przypadku jest nieprawdopodobne) i jak na razie pachnę warsztatem samochodowym i stacją paliw + inne chemikalia. I toto jest pioruńsko trwale. Montale jednak mają kopa..

Ślicznie dziękuję za wspólne zakupy.
Mają, mają... Nie brałam DA na urlop, ale będę się zlewać od jutra... Idę na imprezę w klimacie "gangi motocyklowe". Może właśnie DA? A może lepiej Tar?
Cytat:
Napisane przez garch Pokaż wiadomość
Mam przesyłkę. Sabb - dziękuję za zakupy, za spełnienie życzenia też (flaszkę wezmę)
Wiedziałam! Ja żałuję, ze nie bvrałam zapasów, kiedy był tanio na All...
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Mroczny Agar już u mnie! (W życiu jeszcze nie widziałam tak opatulonego sampla - nie było szans, żeby cokolwiek mu się stało )
Co do zapachu: żałuję, że nie wzięłam więcej I jeszcze: o ile wyczuwam "Aoud", to "Dark" gdzieś się zgubiło
Dziękuję pięknie za rozbiórkę


Opatulam jak potrafię. I wielką radość sprawia mi, jeśli ktoś docenia.
Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Do mnie także przesyłka dotarła, zapakowana i opatulona bąblami tak, że wytrzymałaby bliskie spotkanie z pociskiem z pancerfausta, trzecią wojnę światową i uderzenie asteroidy, przynajmniej takiej wielkości, która doprowadziła do wyginięcia dinozaurów.
Ślicznie dziękuję za rozbiórkę, zaraz zabieram się do testów
Ha! Twoją wiadomośc przeczytałam jeszcze na urlopie. Cieszyłam się jak głupia. Naprawde staram się pakując i bardzo mnie cieszy, jeśli ktoś to zauważy. Dziękuję!
Cytat:
Napisane przez loriena Pokaż wiadomość
Odlewka i próbki dotarły do mnie wczoraj. Wszystko szczelnie zapakowane. Dzięki raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez maxymilian Pokaż wiadomość
Moja przesyłka też dotarła cała i zdrowa.

Dziękuję za wspólne zakupy.
Proszę bardzo, było mi bardzo miło współzakupować.
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też mam mojego pancernika Zapodałam od razu i o dziwo po kilku godzinach wyszedł na mnie gwajak! Piękny! Dziękuję za organizację
Haha! Pancernik.
I ja Tobie dziękuję za wspólne zakupy.


Tova1 - nie zacytowało mi, ale dziękuję za wiadomośc i wspólne zakupy.


To jak, można odtrąbić koniec?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora