Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-14, 20:32   #1727
neeta_
Przyczajenie
 
Avatar neeta_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 23
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Skoro True Spring są zbyt "klaunowate" i ciągnie Cię do jesieni,to spróbuj może kolorów nowego typu Light Spring Soft. To jasne kolory,nadal czyste,bardzo leciutko przygaszone. To typ urody między wiosną a jesienią. Wydaje mi się,że jesienne kolory mogłyby być zbyt zgaszone i ponure. Z avatarka kolorystycznie przypominasz mi dziewczynę,która właśnie reprezentowała ten typ urody,u pani kolorystki znanej z autorstwa strony Pretty Your World
Co prawda avatar jest ciut przekłamany, bo mam na nim rozjaśnione włosy i całe zdjęcie jest w ogóle wyblakłe, ale może coś w tym jest. W każdym razie wybieram raczej barwy, które powtarzają elementy mojego naturalnego zestawu kolorów. Mam zielone tęczówki z pomarańczowymi plamami i żółtawe włosy, więc turkusowa bluzka, brzoskwiniowy szalik i pomidorowa szminka to dla mnie czasem już za dużo szczęścia. Ale to w dużej mierze pewnie zależy od gustu i przyzwyczajeń.
neeta_ jest offline Zgłoś do moderatora