Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-24, 09:54   #460
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Szatanuś stosuję tamtą bo tamta jest silniejsza i ma hydrochinon. Ten sam składnik co ma Pigma tylko że 2%. O niej jako pierwszej zaczęłam czytać no i ta ma super opinie na KWC.

Nie wiem jakie Wy macie plamy ale ja mam naprawdę tragedię.

http://www.nokaut.pl/sklepestetyka-p...rwieniami.html - tu masz kilka rodzaji neostraty z dokładnymi opisami co zawierają. Zauważyłam ze na allegro czesto nie zmieniaja opisów tylko zdjecia

Znalazłam tez artykuł w którym jest napisane że HQ od tej drugiej rozni się skłądem i jest przeznaczona dla osob z wrazliwą cerą. Jest delikatniejsza i mozna nawet wyjsc z nia na slonce ale oczywiscie nie opalac sie i kuracja troche dluzsza niz w przyapdku tej bez hq. Ta hq działa troche silniej i szybciej wiec decyzje trzeba samemu podjac. Ja mam takie pobojowisko ze juz nie chciałam mocno ryzykowac i wzielam ta delikatniejsza wersje. NAPRAWDE POLECAM - rozjasnia mocno i nie ma zadnych skutkow ubocznych typu pieczenie i schodzace płaty. jedyny minusik troche przesuszona skora

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-05-24 o 10:10
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując