Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-19, 11:57   #1322
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
rozwalają mnie takie teksty ale zauważyłam że to taka tendencja ogólna - na forach internetowych jak tylko pojawi się info że np jakaś tam celebrytka sobie kupiła buty za 3000 zł albo że jakiś milioner sobie np kupił 10 auto to zaraz jest milion komentarzy że jakby popracowali za 1500 to by się dowiedzieli co to prawdziwe życie, że kto to widzial tyle na buty wydac jak tyle biednych dzieci w polsce a inni muszą za to 3 miesiące przeżyć no ja rozumiem że nie wszyscy mają kasę ale kurcze czy to moja wina? mam isc na bezrobocie zeby też kasy nie mieć? musiałam się wyżalić
dlatego ja nikomu nie mówię spoza wąskiego grona znajomych (i Wami ) ile wydaję na kosmetyki bo zaraz by było
Tak samo uważam, nie moja wina, że akurat w życiu mi się ułożyło, nic nie ukradłam tylko uczciwie zarobiłam i co mam za to ponieść jakąś karę czy sobie odmówić, bo ktoś woli te pieniądze np na wódkę przeznaczyć itp Albo ma 10 dzieciaków a tylko 2000 wypłaty? Czy ja mu kazałam się rozmnażać mając taką pracę a nie inną? Czy nie lepiej kupić na 10 zł prezerwatywy? Choć teraz jak dostaną po 500 zł na dzieciaki to się odbiją Ja nikomu do portfela nie zaglądam, nic nie ukradłam, a kasę cieżko zarobioną własnymi siłami wydaję na to na co mi się podoba i nikomu nic do tego.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora