Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 15:20   #2228
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
tylko tyle ile potrzeba, tyle tylko że po kursie który jest w banku z którego masz kartę, czyli genralnie więcej niż kantorze, czy oficjalny NBP.
A jeśli korzystasz z PayPal to po ich kursie
Dzięki za wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Do suszenia i przenoszenia pedzli solo zdecydowanie polecam oslonki Brush Guard Naprawde sie sprawdzaja, swoje mam od roku i nic sie z nimi nie dzieje, a pedzle suszone i transportowane w nich wgladaja jak spod igly
Postaram sie zrobic w weekend zdjecia porownawcze - wypiore dwa takie same pedzle i jednego wysusze w BG, a drugiego luzem.
Jesli chodzi o transport pedzli w torebce, to najlepiej wlozyc je wlasnie w oslonki, a potem do woreczka zip Oczywiscie jesli uzyjemy takiego torebkowego pedzla, to go potem myjemy, a nie trzymamy dalej w folii zeby "skisl"
Aha, nie polecam BG do bardzo gestych i zbitych pedzli, bo beda sie suszyc dwa dni zanim wyschna ale do ich transportu jak najbardziej tak
Szkoda, że stacjonarnie nigdzie nie ma takich rzeczy bo faktycznie dobry patent. Że też ja zawsze przed zakupem czegoś muszę to coś obejrzeć i zmacać

Pamiętam jak kiedyś na jakiś krótki wyjazd nie miałam gdzie spakować kilku pędzli to wsadziłam je do takiej tuby po długopisach Jedna była taka zwykła plastikowa, druga metalowa. Zadanie swoje też fajnie spełniły
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując