Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-17, 17:14   #781
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Meadow, 1234567abc:
To zależy od włosów oraz od farby nałożonej wcześniej na nie.


Jeśłi ktoś ma we włosach dużo żółtego barwnika (jak ja) to zawsze się będą rozjaśniały na żółto, nawet najmocniejszym rozjaśniaczem i nawet z dodatkiem pigmentu fioletowego. Wtedy trzeba stopniowo - najpierw rozjaśnianie, potem tonowanie (może się okazać, że tonowanie trzeba powtarzać do skutku).

Na włosach naturalnie zdecydowanie jasnych albo z małą ilością żółtego barwnika nawet słaby rozjaśniacz moze od razu dać idealną biel.

Spory wpływ ma nakładana wcześniej farba. Jeśli nie przeniknęła do środka, jest chłodna, jasna itd. to włosy łatwiej się rozjaśnią. Jeśli kolor jest ciemny, ciepły, mocno chwycił, może byćbardzo trudna do usunięcia. Wtedy lepiej użyć dekoloryzatora-odbarwiacza (nie rozjaśniacza).


To, że jedna osoba kupiła rozjaśniacz firmy A i po 15 minutach uzyskała śnieżną biel, nie znaczy że każdemu tak wyjdzie.
Wiem, wiem, w końcu trzeba do wszystkiego podchodzić ostrożnie ja miałam po rozjaśniaczu z 12% wodą żółto-rude często, zwykle rozjaśniałam 2 razy, ale włosy miałam wtedy krótkie
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując