Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-05, 18:02   #1505
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Przedstawiam Wam nowe pudełeczko Amilie.
Chociaz niestety dostałam podklad w "starej" wersji

Wysłałam maila do Amilie z zapytaniem czy nowa formuła coverage może być stosowana rownież do skory mieszanej/trądzikowej. W odpowiedzi uzyskałam informację ze do takiej skory przeznaczona jest formuła Matt, ale w zależności jaki efekt chcę osiągnąć, obydwie formuły mozna połączyć w proporcji pół na pół.
To ja zadowolona kliknęłam pine nutt Matt, a w informacjach do zamówienia wpisałam prośbę o połączenie pine nut Matt i coverage w proporcji jw.
Jak się okazało, dwóch formuł nie mozna połączyć w jednym pudełeczku, ale całe szczęście maja jeszcze "starą" formułę, wiec mi wyślą.
No i nici z testowania nowości, a bardzo zależało mi na tlenku cynku, który jest w formule Matt (w starej wersji niestety go nie ma )

Jesli któraś z Was testowała już któraś z nowych formuł - dajcie znać
Mam wesję Matt (odcień golden) i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona! Co prawda używałam go 3 dni, ale za to na bardzo tłustym kremie + filtr. Poprzednia wersja wazyła mi sie po ok 2-3h nawet na leciutkim kremie. I musze dodać, ze rzeczywiście matuje

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
dziś dopiero odkryłam ze jakimś cudem kolor pine nut robi mi dziwny kolor twarzy :d może jest za ciemny, w każdym razie po pomalowaniu się nim szyję mam dużo bardziej żółto oliwkowa (?) niż twarz... twarz wpada w pomarańcz co robić, jak żyć, jaki inny podkład kupić?
Goldeny? Ja tez myslałam, ze odcienie oliwkowe to moje klimaty, byłam szczerze zaskoczona, gdy odkryłam, jak żółtą szyję mam, gdy nałożyłam oliwkowy podkład.
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:03
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując