Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 17:06   #4762
Borsuszi
Raczkowanie
 
Avatar Borsuszi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dorzucam swoją aktualizację włosową tak informacyjnie może komuś się przyda opis moich doświadczeń.
Po dekoloryzacji Eclair'em wykonałam jeszcze drugą i trzecią - obywie Colorpeel'em. Zdjęcie 1 i 2 to efekt drugiej deko bez i z fleszem, kolejne dwa to kolejna deko.
Na koniec walnęłam tego loreala color excellence w kolorze 7 blond i wyszedł spoko efekt (ostatnie dwa zdjęcia).
Ideał to nie jest, ale przynajmniej zamiast czarnego jest ciemny brąz lub czarny z brązowymi przebłyskami . W ogóle utworzyły mi się jakoś takie śmieszne pasemka czarno brązowe, na żywo wygląda to jednak dość naturalnie i mi się podoba widać na ostatnim zdjęciu.
Polecam Colorpeela bo dość porządnie ściąga kolor i w ogóle mi nie zniszczył włosów, dodatkowo nie śmierdzi aż tak strasznie jak niektórzy piszą (chociaż to pewnie kwestia indywidualna) ale jak dla mnie to gorzej walił Eclair, taką chamską mocną duszącą chemią, a Colorpeel to takie zwykłe śmierdzące jajeczko

Dekoloryzacje i farbowanie robiłam dzień po dniu, żeby dać włosom odetchnąć i obserwować, czy nie ciemnieją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (72,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3b.jpg (111,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (69,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4b.jpg (116,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (64,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5b.jpg (83,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9150020.jpg (102,2 KB, 16 załadowań)
Borsuszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując