Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antybiotyki w ciąży (Duomox)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-28, 11:46   #18
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Antybiotyki w ciąży (Duomox)

Cytat:
Napisane przez wenezja
Kochane, wczoraj już nie mogłam wytrzymać i wzięłam ten antybiotyk. Zaczęlo mnie tak boleć, ze mało nie zwariowałam. Ginka powiedziała mi, żebym- jak już muszę- to spróbowała z tym antybiotykiem przez wekeend i odstawiła. Tak też zrobię, bo faktycznie boję się, że na oskrzela przejdzie i dopiero będzie katastrofa. Męczyłam się z tym wszystkim dwa tygodnie i naprawdę nic nie pomaga. Sama nie jestem zwolenniczką brania jakichkolwiek leków w ciąży. Ginka powiedziała mi, że Duomox jest często przepisywany przez środowisko lekarzy kobietom ciężarnym. Do tego biorę Vibovit Bobas by trochę wzmocnić organizm. Aha, podobno antybiotyki wypłukują kwas foliowy i warto brać dwie tabletki zamiast jednej. Ale czy tak jest naprawdę?
Wenezjo kup koniecznie lakcid albo jakis inny osłonowy specyfik do tego antybiotyku (można spokojnie brac w ciazy), co do folika to nie wiem - może zadzwon do ginki. Trzymam kciuki zeby Ci szybciutko przeszło - dużo zdrowka dla Ciebie i dzidziusia
PS. ja tez dzis wstałam i zle sie czuje - gardło boli jak diabli, katar, kaszel... ech ta pogoda, a cieżarówki niestety sa bardziej narażone na rozne infekcje
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując