Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-10, 17:59   #1051
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

WinlyEm - po pierwsze za pstrykanie fotek wieczorem z lampą. Nawet najlepszy makijaż wtedy wychodzi nie tak, jakbyśmy sobie życzyły. Następnym razem poproszę fotki w świetle dziennym, bo to, co widzę podoba mi się mimo kilku drobnych uwag.
Powiekę masz całkiem sporą i możesz poszaleć (tak jak napisała Frantic). Cienie wyżej zdecydowanie. Podoba mi się połączenie kolorów i zła jestem na te fotki, bo podejrzewam, że w świetle dziennym wyglądałoby to jeszcze lepiej.
Przez to nieszczęsne światło nie widać ani różu za bardzo ani odcienia podkładu. No po prostu lanie jak nic.
A naprawdę szkoda. Tak wiec baty nie za sam makijaż, tylko za zdjęcia po nocy robione
I nie ma się czego bać, choć ja też pamietam, jak pierwszy raz na MM wklejalam makijaż i jak miałam ochotę parę minut później go stamtąd usunąć (ale za to grozi ban, więc się powstrzymalam )
Czekam na kolejny, bo coś mi się widzi, ze tu ukryty talencik całkiem niezły mamy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując