Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-11, 11:08   #3198
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Właśnie tak sobie ostatnio myślałam, że Kibbe odnosił się dostarych gwiazd hollywood, które namiętnie nosiły gorsety. Cieżko zatem ocenić w pełni ich sylwetkę. No i specyficzny makijaż.
Generalnie może co esencji podziału.. coś w tym jest, ale czy wszystkie przykłady są trafione chyba nie można mieć pewności. Dużo gwiazd krąży pomiędzy kategoriami np. Christina Ricci albo Kate Moss. Dużo robi kwestia interpretacji. Zastanawiam się czy Jennifer Aniston gdyby były analizowana w wieku 25 lat nie wylądowałaby w SN a nie N.
https://41.media.tumblr.com/tumblr_m...ro1_r1_500.jpg

A ja nie wiem jakim jestem typem, pewność mam co do tego, że jestem po stronie yin, ubrania yang mi nie służą zwłaszcza do twarzy. Nie jestem też SN ani R. A reszta zależy czy nadrzędna jest figura czy decydują ubrania, kroje i wzory, które nam pasują.
U Kibbego nie tyle figura się liczy, co struktura budowy ciała, i to jest wielki plus tego systemu. Ale imho w tym systemie jest straaaasznie trudno się zdiagnozować. Myślę, że podobnie jak w analizie kolorystycznej, łatwiej może być przez przymierzanie, chociaż warto wziąć pod uwagę opisy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora