Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 12:47   #1666
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, ja mam naturalne ciemny braz a wiele osob mi mowi ze w rudym wygladam duzo bardziej korzystnie.
Mi też dużo osób mówiło,że lepiej w blondzie albo czerwonym Ale tak mocno generalizując,to zwykle brunetkom lepiej w swoim.Ja się lepiej czułam w blondzie,bo po prostu lubiłam bardzo ten kolor,a w czerwonych obecnie to nawet 100000 razy lepiej niż w swoich Mam śliczny naturalny kolor,ale czuję się w nim poważnie,ciężko,staro,tak ponuro.
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

caramela jak nie służą jednak to pozużywaj i więcej nie kupuj. Doradzałyśmy Biovaxy bo maja niezłe, często dość cięzkie składy, a to przy Twoim rozjasnianiu dobra rzecz, no i oczywiście dlatego, że sa łatwo dostepne. A z różnymi cudami do włosów bywa różnie.

Niżej wyczytałam, że nowy Biovax Ci podszedł, czyli coś co trafia w Twoje gusta, a raczej gusta włosów - się pojawiło. Oby więcej takich perełek.


Z jednej strony Carmela ma typową urode dla swoich ciemnych naturalnych włosów, ale z drugiej strony, taki moncy makijaż przy neonowym, intensywnym kolorze włosów też jest fajny.
Zużywam,ten nowy jest naprawdę lepszy,chociaż nie umywa się do np.efektu po Kallosie Pro-Tox.Ostatnio przestałam go używać,żeby się wyprowadzić z przeproteinowania,przy następnym myciu będę robić laminowanie włosów Marion,dlatego ta maska jeszcze sobie poczeka na swoją kolej ;d Zamierzam kupować Biovaxy dalej,bo właśnie jak zauważyłaś,to jest głównie polecana marka,bo ma bogate składy,a ja nie znam niczego,co by mogło być równie obfite w dobroci.Czy są jednak jeszcze jakieś bogate maski,oprócz Biovaxów i oryginalnego Waxu?

Dziękuję za skomplementowanie koloru

Aaaach i spróbowałam w końcu Kallosa Blueberry,trzymany pół godzinki.Cudo

I w ogóle jestem zachwycona szamponem Physiogel,2 w 1 z odżywką.Moja mama go dostała od dermatologa,więc postanowiłam go wypróbować i mam po nim niesamowicie błyszczące,lejące się włosy.A jak sprawdzałam oceny w KWC,to miał baaardzo przeciętne.Jak widać,zwykły kosmetyk dla niektórych może okazać się perełką
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora