Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparat ortodontyczny a praca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-27, 14:18   #3
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Aparat ortodontyczny a praca

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Czy aparat ortodontyczny odbiera szanse (lub je minimalizuje) na otrzymanie posady sekretarki/recepcjonistki/asystentki? Wiadomo, prace typowo reprezentacyjne. Niby noszenie aparatu to nic takiego złego, może świadczyć o chęci dbania o swój wygląd, no ale jednak uroku to nie dodaje

Zastanawiam się nad podjęciem takiego typu pracy, żeby dorobić do studenckiego budżetu Ale nie wiem czy jest sens wysyłać CV. Noszę metalowy aparat od kilku miesięcy, do tego zawsze jakieś kolorowe ligatury. Jestem już do niego przyzwyczajona i go akceptuje, nie wstydzę się go już tak jak było na samym początku. Ogólnie jestem osobą zadbaną; zawsze mam zadbane paznokcie i włosy, bez choćby minimalnego makijażu nie ruszam się z domu, potrafię się stosownie ubrać. Jestem miła z twarzy
Dzisiaj na przykład zainteresowała mnie pewna oferta, ale jednym z wymogów jest "miła aparycja" no i nie wiem.. Może ten aparat odejmuje powagi i profesjonalnego wyglądu? A może pracodawcy wcale nie zwracają na to uwagi?
U mnie w pracy sekretarka nosi aparat Miała go założonego dostając tę pracę i raczej jeszcze trochę będzie go nosić. Nie zakładaj oczo...bnych gumek i nie powinno być problemu
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując