Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-23, 14:57   #352
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja mialam odrosty ciemny blond( a nawet ciemniejsze, bo po farbowaniu odrost jest jak na zlosc jeszcze ciemniejszy) i poszlam do fryzjera, ktory pracuje na L'orealu profesjonalnym. Na ciemny blond wystarczyla farba Majirel i to z woda 6 %, odrost idealnie pokryty, zadnej roznicy miedzy reszta wlosow.. wiec polecam! Bez zadnego rozjaniania ani nic.. zaluje, ze od razu nie poszlam na farbe tylko katowalam wlosy rozjasniaczem w spreyu joanny.

Wiec mysle, ze oddaj sie w rece fryzjera i pewnie on wybierze farbe majirel lub mocniejsze majiblondy. Wiadomo farba mniej niszczy niz rozjasniacz.



Cześć
Mam prośbę czy mogłabyś mi powiedzieć jaki kolorek tej farby( numerek) fryzjerka położyła Ci na włoski ( też mam średni/ciemny blod) bo własnie chciałabym ja zakupić w sklepie fryzjerskim ale nie wiem na jaki odcień sie zdecydować( może jakiś beż)
Bardzo chciałabym uzyskać taki kolorek http://kobieta.wp.pl/gid,10156951,im...?T%5Bpa ge%5D=4
Co myślisz?
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora