Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak być silniejszą? Jak się zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-01, 21:43   #13
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Jak być silniejszą? Jak się zmienić?

A ja niby jestem twarda a jednak słaba.... Mój problem jest taki, ze szybko sie doluje. Dzisiaj mam doła z kilku powodów. Otóż sylwestra spedziłam w towarzystwie bliskiego kolegi. w sumie prawie chlopaka... Na noc wrocilismy do mnie do domu. Mieszkam z babcia, ktora niemalze do kazdego znajdzie cos zeby sie przyczepic. Do 'przyszlego' teżecika oczywiscie rozniez cos znalazla - gdy on juz poszedl, zapytalam ja co mysli o nim... jak zwykle nic dobrego = za niski i jakis dziwny. No nie ma co bardzo mi milo. To ja niedosc ze mam dola bo juz mi go brakuje, trzeba znow do szkoly isc, jestem po sylwestrze a nienawidze zaczynac roku 'od nowa' bo wtedy lapie mnie mega deprecha, to jeszcze babcia mi takie farmazony gada. i ja wiem, ze nie powinnam zwracac na to uwagi, jednak no kurcze jakby nie patrzec to dla mnie bliska osoba i chcialabym zeby miala dobre zdanie. a ona jest okropna.... zaznacze tylko ze mieszkam tylko z nia i jej zdanie ma dla mnie znaczenie w jakims stopniu.......


Doła łapie również z innych powodów - np. ona ( babcia ) ona sie wiecznie czegos czepia. niekiedy mam wrazenie, ze tej kobiecie nic nigdy nie pasuje. Dzis mialam wrazenie ze nie pasowalo jej to, ze on zostal u mnie do popoludnia. A za jej czasow po imprezie gdy u kogos sie spalo wychodzilo sie wczesnym świtem. No ja rozumiem boze ale bez przesady. Mi dobrze bylo..... w wygodnym dresie, u jego boku. Mily odpoczynek. Ona nie rozumie tez jak mozna niekiedy spac do godz. 12. No ale boze jak ja mam problemy ze spaniem i niekeidy zasypiam dopiero o 4, a wstaje do szkoly o 6;30 to w weekand mam chyba prawo sie wyspac. Dzis polozylam sie o godz. 16 cos , zeby jeszcze sie wyspac a ona znow jakas skrzywiona chodzi. NO DO CHOLERY JASNEJ !
Dodam jeszcze, ze mamy psa, z ktorym (co oczywiste) tzreba chodzic na spacery. I to tez mam wrazenie, ze w tym domu sprawia problemy. Ja wychodze z nim wiecej... a mimo to boze czuje ze cos nie tak.

Wkurza mnie jeszcze to, ze bardzo zwraca uwage na moj ubior. Wiecznie sie czepia boze


Mam juz dosc.... Do tego wszystkie babcia jest osoba, z ktora nie da sie usiasc i porozmawiac bo wszystko konczy sie nerwami.


jeśli w złym wątku się wypowiedziałam, to prosze was nie krzyczcie na mnie. bo ja juz nie wiedzialam gdzie ja to moge napisac

pozdrawiam.
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując