Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy skórne strefy intymnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-06, 19:19   #22
konrad77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 21
Dot.: nadwrazliwosc penisa

No to mleczko ide sobie do szklaneczki nalac
Cukru nie spozywam od ponad tygodnia. Wcale za nim nie tesknie i raczej do niego nie wroce, ale nie oto chodzi...
Wydaje mi sie, ze stan sie wcale nie poprawia, jedynie zatrzymal sie w miejscu. Skora pod napletkiem jest nadal zaczerwieniona i wrazliwa na dotyk, tak jak i zoladz Oprocz tego nadal mam uczucie zmeczenia penisa przy wzwodzie.
Pani doktor stwierdzila, ze nie mam alergii, gdyz mialem podane 2 leki na alergie, w tym 1 silny i dolegliwosci nie ustapily. Obecnie mam przepisane konskie dawki witamin: B2, PP i C. Pani dermatolog jest specjlistka od zywienia i podpowiada mi ze byc moze moj organizm manifestuje tym moj sposob odzywiania sie. Byc moze pomoglo by mi zmienienie diety na ta, ktora by mi polecila (specjalne wizyty). Mysle, ze to dot. diety Kwasniewskiego. Boje sie na to zdecydowac, gdyz mysle ze nie dam rady sie tak zorganizowac, aby miec zawsze odpowiedni posilek. Jestem czlowiekiem zapracowanym i nie mam czasu gotowac, najczesciej jem jakies parowki, konserwy itp. byle szybko. A jak jestem glodny to sie trzese (moja siostra tez tak ma) i jest mi niedobrze, jestem slaby
A jesli i ta dieta by nie pomogla na moje problemy z genitaliami? To wtedy co znow mialbym robic? I ile mam czekac az wyzdrowieje? Juz prawie rok cierpie. Zaczelo sie tak nagle, a skonczyc sie nie moze
Moniko, czy Twoj maz ma takze uczucie zmeczenia? (lekki bol czlonka, jakby byl ciezki lub wzwod trwal juz od dluzszego czasu).
konrad77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując