Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-09, 18:14   #1143
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
No i niestety, chyba jednak za krótko trzymałam cos1,
Swoją drogą dziwna ta moja skóra.... niby taka delikatna, a nawet differin (dla niewtajemniczonych to silny retinoid) zniosła z godnością
To ze nie bylo buraka Minolda, to nie znaczy ze nic sie nie dzieje. Poczekaj cierpliwie , cosmelan zacznie dzialac. Ale tak jak mowilam: z tego co czytalam to krociutko trzymalas te maske.

Ale ja mam fototyp IV-V, wiec mialam trzymac dluzej, i jeszcze sobie sama przedluzylam a i tak cienie pozostaly.
Poprawka je jeszcze dobila

Dobijaj teraz te plamiska cosmelanem 2 i juz.
Skore masz fajna po prostu delikatna acz silna i wytrzymala. jak my tu wszystkie kobity jestesmy
Fajnie sie zorganizowalas , masz przynajmniej czas dla siebie, , rodzina cie nie pozna po powrocie.

Szatanka - dziekuje slicznie za odpowiedz
Beatka...wiesz moze gdzie sa porzadne sklepy we Wroclawiu ze zdrowa zywnoscia? (w takich Szatanka kupuje nanoplatyne), ja tez chce i na zakupy sie wybieram. ,
Upaly we Wrocku zapowiadaja co mnie juz mniej cieszy...

Sylvek - pieknego lica ci zycze na slub! A potem sie ciebie powypytuje to i owo bo ty tez i dermamelan i cosmelan uzywalas.

Kobietki, a powiedzcie - takie gwiazdy, aktorki itp to co uzywaja jak maja taki problem?... Nie wierze ze nie maja, wiele z nich smazy sie w tropikach, na statkach itp.
Ostatnio kumpela powiedziala mi: "a cos ty, zapomnij, one to maja kosmetyki z wyzszej polki". Zatkalo mnie A cosmelan to co?...z nizszej, z podziemia ?

Sa jeszcze wyzsze polki?...

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-08-09 o 18:16
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując