Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-11, 12:30   #1166
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
minolda , krem Avene Cicalfate jest dobry na taka podrzaniona twarz albo pianka Panthenol ....
Hydravital factor ka czasami jeszcze bardziej podraznia a niby to krem lagodzacy
....ja np go wcale nie uzywalam po 2 i 3 masce bo pieklo mnie po nim dopiero ....po pierwszej to ze strachu uzywalam tak jak mi lekarka kazala tak robilam ....niewiele to jednak pomoglo bo plamiska i tak wrocily ....teraz juz robie po swojemu i nie cierpie wiecej niz musze ....
.........................

zadna z Was nie uzywala Neostraty w kremie ????

w ogole to ktos uzywal jakis innych niz ten zel kosmetykow z Neostraty ?
Lapiel dzięki za rady! Na razie jeszcze nie potrzebuję nic łagodzącego, bo po godzinie od nałożenia cos2 szczypanie ustępuje, burak też więc póki co jadę na samym cos2
Ale muszę się też do czegoś przyznać. Nie smaruję się na razie żadnym filtrem Co prawda w zasadzie nie wychodzę z domu, tylko co najwyżej na chwilę ale same wiecie, że promieniowanie przenika przez szyby, atakuje ze świetlówek, monitora kompa itd Ale kompletnie nie wiem jak sobie to wszystko ustawić. Po posmarowaniu filtrem okrutnie się świecę i jestem biała. Jak próbowałam się zmatowić pudrem bambusowym, to same wiecie jak się wygląda... te skórki.... to już chyba lepiej

Ja chyba używałam tego kremu Neostraty. Sama już nie pamiętam, bo dużo kremików z tej firmy używałam. Ostatecznie zostałam przy HQ, bo mimo swojej konsystencji najlepiej na mnie działa. Za to zdecydowanie nie polecam kremu do powiek. Straszna lipa... nawet nie nawilżał skóry

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
I tu pytanie do Sylvi...Skoro jednak tu przed tym slubem zagladasz , to napisz mi prosze skad dokladnie wiesz ze derm jest silniejszy niz cosm?
Ja uzywalam cosm, potem przerzucilam sie na derm, i nie widzialam roznicy....Dopoki derm nie wlozylam do lodowki!
A we FR nie sprzedaja cosm tylko derm i przedstwiciel mowi ze to dokladnie to samo, a ja ulotki z cosm z PL wyrzucilam i nie mam jak porownac...
składniki w cosm i derm są takie same, różne jest tylko stężenie. W ulotce produktowej też nie ma doładnie podane ile czego jest w % bo to jest ścisła tajemnica firmy. No bo popatrzcie.... niby składniki są znane a od lat nikt nie potrafił podrobić tego preparatu. Jak komuś się to w końcu uda, to pewnie cena spadnie
Na tej aukcji jest takie krótkie porównanie http://allegro.pl/item1177926996_der...an_bonusy.html
Moja dermatolog też mówiła, że derm, to taki cosm z dopalaczem i w zasadzie zaleca go tylko dla cer tłustych, no ewentualnie mieszanych
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując