Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 14:27   #1168
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
mialas ten rozjasniajacy czy rozswietlajacy , sa dwa , teraz nie wiem , ktory kupic a moze jakis inny fajny maja oni ?

ogolnie skoro uzywalas kosmetyko Neostraty to warto sie na nie skusic ????? oprocz kremu do powiek oczywiscie
tak na mleczko 10% aha do twarzy i ciala mam chec 200ml i na peeling Citriate , znasz moze te produkty ???

jak mi mozesz cosik podpowiedziec bede wdzieczna bo juz mam dosc tych testow na sobie wszystkiego po kolei
obawiam się kochana, że będziesz musiała testować wszystko na sobie, bo przecież każda cera jest trochę inna i to co pasuje jednej u innej kompletnie się nie sprawdza Dla mnie wiele kosmetyków zachwalanych na KWC się nie sprawdziło, więc jednak zalecam metodę prób i błędów
Mleczko 10% miałam, ale dla mnie już za słabe dlatego wolę to 15%
Krem renewal też za słaby, zero efektów po nim dlatego przeszłam na retinoidy ale jak widzisz ja taka raczej hardcorowa jestem, nawet godzinne szczypanie po cos2 mnie nie rusza
A tak wogóle to zaloguj się na stronie http://www.dermservice.com.pl/ Co piątek przysyłają newsletter i oferują jakiś produkt po duuuużo niższej cenie (nawet 50-60%)
Peelingu citriate tego rozjaśniającego nie próbowałam, ale też kiedyś miałam chęć wypróbować. Potem doszłam do wniosku, że lepiej zbierać kasę na cosm, bo efekt pewniejszy.
Kremik miałam rozświetlający, ale szybszy efekt jednak po HQ

Edytowane przez minolda
Czas edycji: 2010-08-11 o 14:32
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując