Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-11, 21:52   #1170
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
[B]

składniki w cosm i derm są takie same, różne jest tylko stężenie. W ulotce produktowej też nie ma doładnie podane ile czego jest w % bo to jest ścisła tajemnica firmy. No bo popatrzcie.... niby składniki są znane a od lat nikt nie potrafił podrobić tego preparatu. Jak komuś się to w końcu uda, to pewnie cena spadnie
Na tej aukcji jest takie krótkie porównanie http://allegro.pl/item1177926996_der...an_bonusy.html
Moja dermatolog też mówiła, że derm, to taki cosm z dopalaczem i w zasadzie zaleca go tylko dla cer tłustych, no ewentualnie mieszanych
Dziekuje slicznie Sylvus i Minolda za rozjasnienie sprawy cosm i derm

Teraz to juz w ogole nie wiem co robic...Mam jeszcze pol sloika derm ktory uzywam w kazdy piatek , z m-ca lutego . I zastanawiam sie czy nie kupic cosmelanu zeby uzywac czesciej...

Dzis pani w aptece mi odradzala serdecznie (sama tez Plamka...)neostrate w lato...Mowila ze uzywa sie jej na jesien lub zime.
Ech, poki co, jade na wakacje...z dermamelanem. Nad reszta pomysle na jesien.

Trzymajcie sie Plamki, udanego wybielania, a Sylvi zycze udnaego weselicha z pieknym licem i pieknej chmurki nad buzia

Michellka, czy nic Ci oby na pewno nie odmarzlo? Nie odzywasz sie...

Mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic Wasze ploteczki po powrocie...
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując