Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wckici - Wc kici czy któraś testowała? Nauka kota korzystania z ludzkiej toalety.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-05, 09:19   #22
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Wckici - Wc kici czy któraś testowała?

Nie pytałam o opinię co sądzicie o wckici, i jakie jest Wasze zdanie na ten temat, czy to chore, czy robi się to z lenistwa - a o to czy któraś z Was testowała i jakie ma po tym wrażenia.


girlonthebridge kot nie grzebie w wodze, po to są nakładki z otworami. Nie pisz (uprzejmie) proszę, że wyrzuce mojego kota na ulicę, jak zacznie mi lać w pościel. Jak możesz coś takiego pisać nie znając mnie. Może Ty postąpiłabyś w taki właśnie sposób, że wyrzuciłabyś kota na ulicę, ale to nie znaczy, że każdy ma takie podejście. I nie jest to lenistwem z mojej strony. Mój kot od zawsze wykazuje zainteresowanie łazienką, zdarzyło mu się zrobić kupkę na zamkniętą deskę od klopa, poza małym wybrykiem załtwia się w kuwecie.
Jeżeli system się nie sprawdzi lub sprawdzi a za kilka lat moja kotka się postarzeje wrócę do kuwety to chyba proste.

KarolinaK Można w domu posiadać dwie łazienki

Malla Mój kot jest dziwny w takim razie, bo robiąc kupkę lub sikając nie zagrzebuje tego od dawna Nie wiem czym jest to spowodowane.
PS. kotki z bloga Twoje? - śliczności

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2013-11-05 o 09:20
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując