Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-02, 13:33   #2325
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Crythy Pokaż wiadomość
Kupiłam pharmaceris, akurat załapałam się na promocje 40% taniej z kartą lifestyle. Hmm rzeczywiście trochę bieli i niestety twarz mnie się świeci, ale jakoś to przeboleję mam nadzieję ,że się sprawdzi. Mam pytanie używacie filtrów przez cały rok czy tylko latem? Na mojej tubce jest napisane ,że również chroni przed zimnem i wiatrem, kupiłam krem dla dzieci.
Który Pharmaceris? Ten "baby" SPF50 biało-niebieski z różową żyrafą?On bazuje całkowicie na filtrach mineralnych. Te biało - pomarańczowe dla dzieci i niemowląt mają filtry chemiczne.

Ja nie wiem, czy zdołam się przekonać do filtrowania zimą. Pewnie zależy od tego, czy akurat będę się czymś mocno kwasić, wtedy może tak, bo i tak będę musiała jakiś krem przy pokwasowym przesuszu nakładać, więc równie dobrze może to być filtr A malować i tak się wtedy nie będę.
Chociaż dla mnie takie filtrowanie bez reaplikacji to jest trochę jednak na bakier z zaleceniami producentów, więc kto tam wie, jaka ta ochrona naprawdę jest. Bo kto przy normalnym rozkładzie dnia zmywa filtr i nakłada nowy co 2 godziny?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora