Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-03, 21:36   #2340
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Dla mnie Pharmaceris hydrolipidowy był wspaniały. Nosił się komfortowo, nie przesuszał, ale i nie przetłuszczał, właściwie chyba najlepszy do tej pory.
W porównaniu do Ziaja Med 50+"matującej" był mniej lepiący, dobrze przyjmował inne kosmetyki, ale muszę zaznaczyć, że dla mnie Ziaja też jest bdb, miałam chyba z 5 tubek.
Trochę mnie zmartwiła informacja, że parę osób odebrało naskórnie ochronę Pharmacerisa jako zbyt niską. Ja tego nie odczułam, ale nosiłam go od ok. 10 maja (dwie tubki temu - taka miara czasu ), chociaż słońce dawało już nieźle.

miska189, jaki masz ten SVR? Ja teraz używam Lysalpha spf50 i trochę mam z nim problemów, chociaż na pewno chroni dobrze, a na skórę wpływa jeszcze lepiej

(co do PPD w azjatyckich kosmetykach - polecam nieśmiało (nie jestem pewna czy mogę to robić) lekturę wątku na ten temat na LU. Mnie to przekonuje wystarczająco, dlatego testy azjatyckich kosmetyków UV zostawiam sobie na ciemną porę roku, gdy rano jest noc i po południu też. Ale jeszcze nie w tym roku )
Mam ten, tu jest moja recenzja i foto https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...me-spf-30.html zerknij jeśli masz ochotę, obecnie to jedyny krem który moja w dramatycznym stanie skóra toleruje. Azjatyckiego filtra jeszcze nie miałam, co prawda kuszą mnie ale po tym co piszecie chyba narazie się wstrzymam

Edytowane przez miska189
Czas edycji: 2014-07-03 o 21:37
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora