Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-17, 14:50   #2783
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Cariba Pokaż wiadomość
O. Dziękuję ;d Komplementy trzeba prawić.

Pierdyknęłam sobie orzech. Wyszło ładnie, naturalnie, śliczny kolor, aczkolwiek uważam, ze nie do końca korzystnie w nim wyglądam ;D Pewnie jednak ten blond byłby lepszym pomysłem. Ale spokojnie, nie ma co biadolić - da się wyjść do ludzi..

Swoją drogą, jak ta kredka na powiece miałaby wyglądać, bo szczerze mówiąc nie do końca mam pojęcie co masz na myśli ;d
Na zdjęciu które wkleiłaś w tym wątku masz pod okiem cieniutką ale wyraźną kreskę.. myślę że powinnaś kreskę zrobić nie wewnątrz oka ale na linii rzęs i delikatnie rozetrzeć ją pędzelkiem albo aplikatorem do nakładania cieni. To co mam na myśli fajnie widoczne jest na zdjęciu które znalazłam w sieci spróbuj i pochwal się, chętnie zobaczę efekt bardzo bym chciała zobaczyć ten kolor, wklej zdjęcie jeśli możesz.. albo wyślij mi mailem :P
A co do komplementu - to nie mogłam się oprzeć, masz bardzo kobiecą urodę, taką jaka najbardziej lubię zawsze podoba się nam to czgo same nie mamy :P
__________________
my home is where my heart is

Edytowane przez Milla_1984
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:57
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora