Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-03, 12:14   #591
adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie widzę podobieństwa między moimi a Twoimi włosami
zdjęcie na tej stronie które zamieściłaś i które komentowałyśmy to beż
a z tych 1 białe a drugie to bardziej popiel niż biel
Porównałam zdjęcie Twoje i moje i jakoś nie widzę różnicy.
Jednak przyznałaś częściowo rację ,że są białe - zdęcia te są robione w tym samym czasie,więc nie mogły samoistnie w rzeczywistości zmienić koloru.
Przecież nie kupię sobie specjalnie dla Wizażu profesjonalnego aparatu ,żebyście mi uwierzyły,że są naprawdę białe.
Wszystko zależy od aparatu ,światła itd.
Może rzeczywiście to pierwsze zdjęcie ,które wcześniej komentowałyście nie jest zrobione w dobrym świetle.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
srebrny pył jak sama nazwa wskazuje srebrny bardziej pod popiel będzie wychodził

Pisałam ,że srebrny pył wychodzi popielaty jeśli długo trzyma się farbę na włosach, ale schodzi po kilku myciach szamponem przeciwłupieżowym. Ja trzymam farbę krócej i nie ma tego efektu szarości. Pisałam też(powtarzam się),że stosuję Marion Maribell do włosów rosjaśnionych,siwych i blond - szampon i odżywkę. Marion Maribell – na pewno też wpływa na kolor włosów.
Dobra - koniec z tymi komentarzami na temat ,,białe czy nie białe ?'' Może lepiej Wy pochwalcie się kolorami swoich włosów - jeśli oczywiście temat wątku jest odpowiedni

Edytowane przez adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:26
adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując